BİZİ'dan TAKİP EDEBİLİRSİNİZ..

Ödeme ve Taslimat

ÖDEME


Havale/EFT ile ödeme ;
İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi "Havale ile ödeme" seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı Banka Hesap Numaralarımıza gönderebilirsiniz.

Whatsapp: 0532 156 15 73 ulaşabilirsiniz.

Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girerek havale işleminizi gerçekleştiriniz.

TESLİMAT

Ürünler, sipariş onaylandıktan sonraki 3 (üç) iş günü içerisinde kargoya verilir. Saat 15:00' den sonra verilen siparişleriniz, Resmi tatil ve Bayram günlerine rastlayan siparişleriniz takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan tüm il ve ilçeleri kapsamaktadır. Siparişiniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından vermiş olduğunuz teslimat adresine yollanır.

Adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından şirketimize iade edilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. ürününüzde hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz.

Kargo gönderim süresi ortalama 3 ile 7 gündür. İl ve ilçelere göre farklılık gösterebilir.