BİZİ'dan TAKİP EDEBİLİRSİNİZ..

Gizlilik - Güvenli Alışveriş

Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez.

Toplanan üye bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması bizim temel yaklaşımımızdır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka bir üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye bilgileri, tirnaktamircisi.com.tr içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve tirnaktamircisi.com.tr çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının tirnaktamircisi.com.tr Güvenlik Politikaları çerçevesinde tesbit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

Üye, tirnaktamircisi.com.tr internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir. İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz.

tirnaktamircisi.com.tr, ilgili mevzuat çerçevesinde üye bilgilerinin gizliliğini temin etmek kaydıyla, güveninize saygı duyduğunu belirtir.

tirnaktamircisi.com.tr ’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.

Güvenlik Genel Bilgiler

tirnaktamircisi.com.tr 'da müşteri bilgileri üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, Sipariş işlemleri sırasında 256 Bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. 256 Bit SSL uluslararası bir standarttır. Sipariş sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Biri browserınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. Siparişinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez.